تبلیغات

mouse code

كد ماوس

آسمون ریسمون گرمارود - کافیه دیگه

با هم باشیم خوش باشیم


Admin Logo
themebox Logo

نیت کنید و اشاره فرمایید

.تاریخ:چهارشنبه 4 مرداد 1391-22:00

کافیه دیگه

بزرگان دیروز مخالفان امروز
چقدر من گفتم از این کارا دست بردارید؟چقدر گفتم انقدر به فکر مال دنیا نباشید؟چقدر بگم عاقل باشید و به فکر بقیه باشید؟مگه بقیه موجودات برای خدمت به ما، و ما برای خدمت به دیگران آفریده نشدیم؟
چرا همیشه مخالف کار ها هستید چرا همیشه مانع پیشرفت هستید؟هر وقت قراره یه کار درست تو محل انجام بشه آقایون مخالف هستید!تا دیروز میگفتید عروسی ها مشکل داره امروز میگید راه مسجد!فکر کردید کی هستید؟ اگه تا قبل از رفتن اون خدابیامرز جز بزرگا و ریش سفیدای گرمارود بودید از امروز هیچی نیستید جز انگشت نماهای گرمارود! دست بردارید نذارید ادامه بدم تموم کنید مسخره بازی رو! بخاطر پنج متر خاک دنیا بیش از این آبروی خودتون رو نبرید که من افشا می کنم و به همه میگم چه خبره!
کاش میرزا امروز بود و فتوا میداد که حکم مخالفت با ساخت مسجد، دست درازی به خاک اون چیه؟جز مخالفت با خود خداست؟بسه دیگه تمومش کنید!
من نمیخاستم اینارو بنویسم اما دل گفت و دست نوشت

آقای دهیار خودت میگی بودجه هایی که گرفتی، پول هایی که از مردم گرفتی کجا خرج شده یا من بگم از نظر من کجا خرج شده؟ هرچند که همه میدونن که زندگی خرج داره!
آقای دهیار ما کسی رو نمیخایم که ازمون پول جمع کنه ما کسی رو میخایم که برامون کار کنه!نذار دمتو قیچی کنم و ...

دوستان مدتی که کم به وبلاگ سرمیزدم دنبال جمع کردن اطلاعات این پست بودم و هنوز هم کارم تموم نشد!اینارو به گوش آقایون برسونید...برای سلامتی همه مریضایی که وجودشون خیر و برکته دعا کنید.!نمایش نظرات 1 تا 30